Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

7R Park Lublin, czyli nowoczesne obiekty magazynowe w mieście

Lubelski projekt, ogólnopolskiego dewelopera, tworzy pięć budynków o łącznej powierzchni około 111 605 mkw. Obiekt jest atrakcyjną przestrzenią dla biznesu, ponieważ posiada bardzo dobrą infrastrukturę, a także nowoczesne rozwiązania ekologiczne. 

Tytuł zastępczy

7R Park Lublin to zespół nowoczesnych obiektów magazynowych zlokalizowanych w przemysłowej części Lublina. Zaletą lokalizacji jest łatwe i bliskie połączenie z obwodnicą miasta, zapewniającą dostęp do dróg ekspresowych S12 oraz S19. W Lublinie krzyżują się najważniejsze szlaki komunikacyjne, a dzięki odpowiedniej infrastrukturze drogowej i kolejowej możliwe jest prowadzenie efektywnych operacji logistycznych na terenie Polski, jak również z Państwami zza wschodniej granicy. 

Atutem lokalizacji jest również sąsiedztwo centrum handlowego i bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej. 

Nowoczesne obiekty magazynowe tworzy pięć budynków: 

  • Budynek I – 49 314 mkw
  • Budynek II – 10 505 mkw
  • Budynek III – 10 505 mkw 
  • Budynek IV – 25 619 mkw
  • Budynek V – 15 662 mkw

Każdy z budynków zapewnia 10 m wysokość składowania, przy nośności posadzi 7 T/mkw. Ponadto przestrzenie wyposażone są w bramy wjazdowe z poziomu „0” i hydrauliczne doki rozładunkowe. W standardzie budynku znalazły się między innymi świetliki i klapy dymowe, doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej, wewnętrzne oświetlenie LED, a także ogrzewanie gazowe poprzez promienniki lub nagrzewnice. Zaletą może okazać się temperatura podczas pracy. Deweloper zapewnia min. + 15 stopni Celsjusza wewnątrz magazynu przy temperaturze do – 20 stopni na dworze.

Więcej informacji dostępne jest na stronie: www.7rsa.pl

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta