Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Seminarium „Estonia – innovative platform for international business”

Lubelska Fundacja Rozwoju oraz Enterprise European Network zapraszają lubelskich przedsiębiorców na seminarium „Estonia – innovative platform for international business”, które odbędzie się już 8 marca 2019 roku.

seminarium-inwestycje-w-estonii

Seminarium „Estonia – innovative platform for international business” kierowane jest do przedsiębiorców z województwa lubelskiego poszukujących nowych możliwości rozwoju. Celem wydarzenia jest przedstawienie Estonii jako dogodnego obszaru do inwestycji i prowadzenia biznesu. Podczas seminarium zostaną podjęte tematy usług cyfrowych, środowiska biznesowego, aspektów prawnych i praktycznych wskazówek dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Estonii. Część prelekcji zostanie wygłoszona w języku angielskim.

Spotkanie będzie miało miejsce 8 marca 2019 roku w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju przy ul. Rynek 7, w sali konferencyjnej „Galeria”. Nadal możliwe jest zapisanie się na wydarzenie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji na stronie: http://www.lfr.lublin.pl/seminar-on-the-estonian-market-for-digital-and-knowledge-based-business-8-marca-2019-lublin/

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta