Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Informacje o stanie epidemii dla osób z zagranicy

Trwający stan epidemii to trudny czas dla pracodawców i pracowników zarówno z Polski jak i z zagranicy. Z myślą o cudzoziemcach Urząd Miasta podjął wiele kroków, które mogą okazać się pomocne w zaistniałej sytuacji. Jednym z nich jest prowadzenie w trzech językach stron internetowych poświęconych epidemii w Polsce czy Lublinie.

Tytuł zastępczy

Urząd Miasta dokłada wszelkich starań, aby jak najpełniej informować o zaistniałej sytuacji cudzoziemki i cudzoziemców przebywających na terenie Lublina. Codziennie prowadzone i aktualizowane są strony: www.lublin.eu/en/lublin-4-all/news, a także www.lublin.eu/en/lublin-4-all/coronavirus-info. Na bieżąco zamieszczane są tam informacje i porady związane z tematem trwającej epidemii. Co ważne, wspomniane strony prowadzone są zarówno w języku polskim, angielskim jak i ukraińskim. 

Ponadto na stronie lublin.eu stworzona została specjalna zakładka „Coronavirus Practical Information”. Dostępne są na niej informacje dotyczące między innymi pomocy medycznej jak i psychologicznej, treści dotyczące wiz i kart pobytu, a także lista najczęściej zadawanych pytań.

Zachęcamy do zapoznania się ze stronami, a także przekazaniu informacji osobom zainteresowanym.  

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta