Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Laboratoria Natury zwiększa moce produkcyjne

Laboratoria Natury, producent kontraktowy działający na rynku farmaceutycznym, oficjalnie otworzył nowy zakład produkcyjny. Jest on odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na suplementy diety i żywność funkcjonalną.

Tytuł zastępczy

Nowa fabryka, zlokalizowana w kompleksie Panattoni I przy ul. Józefa Franczaka „Lalka”, wyposażona jest w innowacyjne linie produkcyjne, przestrzeń do prac badawczo-rozwojowych, laboratorium, biura oraz magazyn. Wraz ze zmianą lokalizacji, spółka otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

- Nowy zakład umożliwi nam dalszy, globalny rozwój, który stwarza możliwość konsekwentnego umacniania naszej pozycji na rynku. Warunki panujące w nowym zakładzie umożliwią także produkcję nowych form, których wytwarzanie w poprzedniej lokalizacji było niemożliwe – podkreśliła Prezes Zarządu spółki.

Zakład produkcyjny zaprojektowany i zbudowany został zgodnie z najwyższymi standardami, znacząco zwiększając moce produkcyjne oraz zatrudnienie.

 

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta