Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Data Modul rozpoczyna działalność w Lublinie

Data Modul, niemiecka firma będąca jednym z wiodących na świecie dostawców specjalistycznych technologii wyświetlania, technologii dotykowych i systemowych dla przemysłu, rozpoczęła właśnie rekrutację pracowników do swojego nowego zakładu powstającego w Lublinie.

Tytuł zastępczy

Niemiecka firma Data Modul jest jednym z wiodących na świecie dostawców specjalistycznych technologii wyświetlania, technologii dotykowych i systemowych dla przemysłu. Z powodzeniem rozwija, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne zespoły elektroniczne, wbudowane komputery PC oraz płaskie monitory panelowe w Niemczech, Europie, na Bliskim Wschodzie, Azji i USA. Zatrudniając około 450 pracowników w 20 lokalizacjach na całym świecie, w czasie ponad 45 lat obecności na rynku, Data Modul stał się globalnym specjalista w dziedzinie rozwiązań wizualnych.

Obecnie w Lublinie powstaje nowoczesny zakład produkcyjny i centrum logistyczne o powierzchni 16.000 m2. Data Modul Polska Sp. z o.o jest w 100% spółką córką Data Modul AG. Docelowe planowane zatrudnienie to około 250 osób.

Oferty pracy w Data Modul można znaleźć tutaj.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta