Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Nowa tura inkubacji w Samsung Inkubator Lublin

18 listopada 2019 ruszył nabór do nowej tury inkubacji. Udział w rekrutacji mogą wziąć projekty z regionu, których tematyka związana jest z cyberbezpieczeństwem. W programie inkubacji uczestnicy otrzymają wsparcie ze strony mentorów i wezmą udział w demo day.

Tytuł zastępczy

Samsung Inkubator Lublin to przestrzeń dla startupów, które chcą zrewolucjonizować sferę bezpieczeństwa cyfrowego. Powstał na początku tego roku i już przeprowadził pierwszą turę inkubacji. Teraz przyszedł czas na kolejną. Kandydaci powinni spełnić kilka kryteriów:

  • profil działalności związany z cyberbezpieczeństwem,
  • kompetentny, doświadczony i zmotywowany zespół,
  • przemyślana koncepcja modelu biznesowego,
  • znajomość rynku docelowego i rozeznanie konkurencji,
  • pomysł poparty zaawansowanymi modelami koncepcyjnymi i wstępnym prototypem technicznym,
  • możliwość synergii z istniejącym ekosystemem technologicznym lub biznesowym marki Samsung.

W trakcie intensywnych prac nad prototypem, każdemu startupowi zostanie przydzielony mentor oraz ekspert z działu R&D firmy Samsung. Będą oni motywować, nadzorować przebieg prac nad projektem, ale też służyć swoim doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.

Samsung Inkubator Lublin to projekt w pełni niekomercyjny. Inkubowane startupy zachowują wyłączne prawa do swoich koncepcji, które powstały w ramach Inkubatora. Poza wsparciem technologicznym, Samsung zapewnia również promocję i pomoc w poszukiwaniu inwestorów. Najlepsze pomysły mogą liczyć również na wsparcie finansowe ze strony firmy.

Partnerami lubelskiego inkubatora są NASK oraz Politechnika Lubelska.


Więcej informacji na stronie: lublin.startupinkubator.pl

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta