Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Nowa inwestycja firmy Jadar w Lublinie

Zakład produkcyjny, Dział Sprzedaży, Biuro Projektowe oraz Ogród Wystawowy na powierzchni 2,6 ha to nowa inwestycja firmy Jadar w Lublinie przy ul. Metalurgicznej. Wartość inwestycji wyniosła 35 mln zł.

Tytuł zastępczy

Jedna z najbardziej prestiżowych marek w segmencie budownictwa, funkcjonująca na polskim rynku już od blisko 30 lat, oficjalnie rozpoczyna działalność swojej nowej inwestycji w Lublinie. Obecnie firma Jadar posiada 400 stałych odbiorców i dystrybutorów a terenie całej Polski oraz 5 nowoczesnych fabryk w Skaryszewie, Radomiu, Grójcu, Kielcach i właśnie w Lublinie oraz skład fabryczny w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wartość nowej inwestycji wyniosła 35 mln zł. Na terenie o powierzchni 2,6 ha przy ul. Metalurgicznej 13 znajduje się zakład produkcyjny, Dział Sprzedaży oraz Biuro Projektowe, a także Ogród Wystawowy o powierzchni ok. 1500 m2. Prezentacja oferty producenta to cenne źródło inspiracji, tym bardziej, że w ogrodzie zaprezentowano niestandardowe zastosowania produktów oraz szereg gotowych rozwiązań do wnętrz ogrodowych. Na miejscu zwiedzający mogą również skorzystać z porad specjalisty. Biuro Projektowe Jadar oferuje profesjonalną pomoc, a projekt aranżacyjny posesji klienci otrzymują bezpłatnie po dokonaniu zakupu kostki. Firma posiada flotę specjalistycznych samochodów HDS i oferuje swoim klientom transport z rozładunkiem na terenie całego kraju. Obecnie w lubelskim oddziale firma zatrudnia 22 osoby, jednak docelowo kadra będzie liczyć ponad 30 pracowników.

Jadar to jednak nie tylko kostka brukowa – marka specjalizuje się także w produkowaniu dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home i Jadar Garden oraz SunBlock – nowoczesny system budowy domów z pustaków keramzytowych. W tej chwili linie produkcyjne wyposażone są w urządzenia o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. Przedsiębiorstwo zaliczane jest do czołówki najdynamiczniej rozwijających się firm ze stuprocentowo polskim kapitałem w kraju.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta