Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Onwelo otwiera nowoczesne biuro w Lublinie

16 maja przy ulicy Nałęczowskiej 14 oficjalnie otwarto lubelski oddział Onwelo – jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży IT na polskim rynku. W wydarzeniu wziął udział Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, a spotkanie – połączone z panelem dyskusyjnym – odbyło się pod hasłem rozwoju branży IT w regionie.

otwarcie-onwelo

Od dłuższego czasu z uwagą obserwujemy ogromne tempo rozwoju Lublina. Wybór lokalizacji był więc dla nas oczywisty – na decyzję złożyły się m.in.: mocny wzrost gospodarczy regionu, rozwój lubelskiego środowiska informatycznego oraz zaplecze edukacyjne. Lublin obrał kierunek, w którym – i z którym – my chcemy się rozwijać – powiedział Dariusz Ossowski, współzałożyciel Onwelo.

Spółka startuje z kilkuosobowym zespołem ekspertów specjalizujących się w językach programowania. Naszym celem jest budowa doskonale działającego oddziału, realizującego projekty o międzynarodowym zasięgu oraz pracującego nad własną technologią. Tylko do końca roku chcemy zatrudnić około 30 osób. Wiemy, że znajdziemy tu specjalistów – dodał Paweł Janusz, Solution Delivery Manager w Onwelo, odpowiedzialny również za tworzenie lubelskiej jednostki. 

Lubelski oddział firmy mieści się w nowoczesnym biurowcu CZ Office Park na 13. piętrze. Aranżacja wnętrza jest tożsama z wystrojem biura w siedzibie spółki w Warszawie i sprzyja kreatywnej atmosferze. Biuro liczy 350 m2, znajduje się w nim przestronny open space, cztery sale konferencyjne i kuchnia z wyznaczonym miejscem na chill room. 

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta