Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

7.edycja konkursu "Polska Firma - Międzynarodowy Czempion"

Ruszył nabór do 7.edycji konkursu "Polska Firma - Międzynarodowy Czempion". Do końca października firmy mogą przesyłać swoje zgłoszenia. Udział w konkursie jest bezpłatny

Polska Firma - Międzynarodowy Czempion

Konkurs Polska Firma – Międzynarodowy Czempion promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie polskie przedsiębiorstwa, które wypełnią jedną z trzech ankiet – dla inwestora, eksportera lub dla debiutanta na rynkach zagranicznych i prześlą swoje zgłoszenia. Następnie zgłoszenia zostaną ocenione w wyodrębnionych obszarach i kategoriach pod względem ich znaczenia dla rozwoju firmy, strategii ekspansji zagranicznej i promocji marki polskiej. Laureaci nagrody specjalnej za promocję polskiej marki za granicą oraz nagrody „Wizjoner Ekspansji Zagranicznej” mogą być wyłonieni również spoza grona zgłoszonych firm.

Aby dokonać zgłoszenia należy:
1. wypełnić on-line odpowiedni formularz dostępny na stronie www.pb.pl/czempioni/
2. pobrać deklarację uczestnictwa, wypełnić ją, podpisać i odesłać skan na adres: miedzynarodowyczempion@pl.pwc.com.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta