Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Szkolenie: "Międzynarodowe reguły handlowe Incoterms® 2020"

W ramach cyklicznych spotkań dotyczących współpracy branży logistycznej, organizowanych przez Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "Międzynarodowe reguły handlowe Incoterms®2020. Praktyczne aspekty"

Tytuł zastępczy

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zagadnieniami w zakresie handlu zagranicznego oraz narzędziami stosowanymi w transakcjach handlowych. Program szkolenia obejmie także niezbędne informacje z zakresu logistyki transportu, dokumentacji stosowanej w transporcie międzynarodowym, dokumentacji celnej związanej z przygotowaniem i realizacją transakcji międzynarodowych.

Spotkanie poprowadzi Pan Sergiusz Kuczyński -  Ekspert ds. handlu zagranicznego i logistyki międzynarodowej.

Szkolenie przeznaczone jest dla handlowców, logistyków, spedytorów, pracowników agencji celnych oraz firm obsługujących transakcje międzynarodowe.

Warsztaty rozpoczną się już 15 lipca 2020 roku o godzinie 10 i potrwają do godziny 15. Miejscem spotkania będzie budynek przy ulicy Spokojnej 2, sala nr 252. 


Jednocześnie ze względu na stan epidemii i wynikające z niego procedury sanitarne bardzo prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 13 lipca 2020 r. jak również o zapoznanie się z załączonymi „Zasadami rygoru sanitarnego".

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta