Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

International Health Tourism Forum w Lublinie

Już 7 października 2019 roku odbędzie się International Health Tourism Forum. W wydarzeniu wezmą udział eksperci w dziedzinie turystyki medycznej, przedstawiciele władz i klastrów, a także przedsiębiorcy z branży medycznej. Organizatorem forum jest Klaster Lubelska Medycyna.

Tytuł zastępczy

Klaster Lubelska Medycyna zaprasza na International Health Tourism Forum, podczas którego spotkają się eksperci turystyki medycznej, pośrednicy, przedstawiciele administracji publicznej, klastrów i stowarzyszeń w turystyce zdrowotnej, a także dostawcy usług medycznych i wellness. Wydarzenie będzie dla nich platformą dyskusji na temat panujących trendów, możliwości i ograniczeń rozwoju turystyki medycznej czy roli zaawansowanych technologii w ochronie zdrowia pacjentów. IHTF to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk.

W programie wydarzenia znalazły się zarówno prelekcje, jak i panele dyskusyjne. Szacuje się, że w wydarzeniu weźmie udział ponad 100 uczestników z około 10 krajów oraz ponad 25 prelegentów i panelistów. Forum odbędzie się w języku angielskim, ale zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne na język polski. Udział w forum jest bezpłatny.


International Health Tourism Forum

7 października 2019

Ecotech Complex UMCS
ul. Głęboka 39 Lublin

Dowiedz się więcej i zarejestruj się!

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta