Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Konferencja „Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5” w Lublinie

Już 9 kwietnia w hotelu Arche odbędzie się konferencja „Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5” organizowana przez Bluevine Consulting. Tematem przewodnim wydarzenia będzie wizja rozwoju sektora produkcyjnego i logistycznego w Lublinie.

Tytuł zastępczy

Wydarzenie „Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5” to okazja dla władz miasta, lubelskich przedsiębiorców, potencjalnych inwestorów i wszystkich zainteresowanych tematyką do dyskusji na temat wizji rozwoju sektora logistyki i produkcji w naszym regionie w najbliższych 2 - 5 latach.

Lublin położony jest na ważnych szlakach transportowych łączących kraje unijne, a także Unię Europejską z rynkami wschodnimi. Siłą regionu jest wysoko wykwalifikowana kadra i przyjazny ekosystem stworzony przez władze miasta oraz powołane przez nie klastry wspierające poszczególne sektory gospodarki. Przeprowadzone dotychczas działania Urzędu Miasta w ramach strategii rozwoju Lublina doprowadziły do współpracy z globalnymi operatorami, takimi jak Panattoni Europe, MLP Group oraz Goodman, a tym samym powstania nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych. W pełni gotowe do przyjęcia inwestorów obiekty znalazły lokatorów, spośród których wymienić można chociażby firmę Data Modul, Borg Automotive czy Turck.

Dotychczasowe sukcesy i niesłabnący potencjał regionu sprawia, że logistyka i produkcja niezmiennie stanowią dla lubelskiego samorządu ważny element w kreowaniu wizji rozwoju lokalnej gospodarki. W programie wydarzenia „Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5” przewidziano prezentacje i dyskusje, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie o przyszłość logistyki i produkcji, a także warunki ich rozwoju w Lublinie w obliczu zmieniających się trendów i potrzeb rynku.

Na konferencję zapraszają Bluevine Consulting oraz Urząd Miasta Lublin. Program i formularz rejestracyjny dostępne na stronie wydarzenia.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta