Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Konferecja "Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi"

Aktualne trendy i cenne inspiracje – tego można się spodziewać podczas kolejnej Konferencji Technicznej Axon Media, która odbędzie się już 9 października w Lublinie. Po raz kolejny spotkają się specjaliści, prelegenci i wystawcy z branży produkcyjnej.

Tytuł zastępczy

Wydajność, oszczędność, bezpieczeństwo – to trzy kluczowe zagadnienia, które są istotne, gdy mowa o zarządzaniu energią. W programie konferencji „Efektywne zarządzanie energią i mediami technicznymi w procesie produkcji” znalazło się aż kilkanaście inspirujących prezentacji, podczas których prelegenci podzielą się sprawdzonymi sposobami na zarządzanie, kontrolowanie i zabezpieczenie zużycia energii w procesie produkcji. Przewidziane są również warsztaty dotyczące systemów podtrzymania napięcia.

Konferencja w Lublinie to nie tylko doskonała okazja do zdobycia aktualnej wiedzy, ale także do nawiązania wartościowych relacji z innymi specjalistami z branży. Pomiędzy wykładami można skorzystać z przerw kawowych, dostępu do prasy branżowej oraz ciepłego poczęstunku w porze obiadowej. Każdy uczestnik otrzymuje także pakiet materiałów konferencyjnych oraz imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Wydarzenie kierowane jest do pracowników różnego szczebla działów technicznych, produkcyjnych, serwisowych i zakupów, a także dyrektorów oraz właścicieli przedsiębiorstw z sektora przemysłowego.


Rejestracja pod LINKIEM.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta