Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

PUIG Lub-Invest 2018

III edycja Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest odbędzie się 14-15 czerwca 2018 roku w Lublinie. Wydarzenie to jest jednym z najważniejszych międzynarodowych eventów, poświęconych współpracy gospodarczej Polski z jej wschodnimi partnerami, ze szczególnym uwzględniłem Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Kazachstanu.

Tytuł zastępczy

Program konferencji obejmować będzie najważniejsze aspekty współpracy inwestycyjnej i handlowej. Ważną częścią merytoryczną jest przedstawienie roli samorządów, jako promotora inwestycyjnej polityki transgranicznej. Konferencja będzie także okazją do zapoznania się z osiągnięciami oraz perspektywami dalszego rozwoju Lubelszczyzny i Lublina w kontekście ich długotrwałych relacji gospodarczych, oświatowo-naukowych i kulturalnych ze sąsiednimi państwami. Oddzielny moduł programowy adresowany jest do przedstawicieli korpusu dyplomatycznego akredytowanego w Polsce – Radców handlowych, co zwiększa międzynarodowy zasięg wydarzenia i umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów z reprezentantami wielu krajów.

Goście z zagranicy będą mieli możliwość zapoznać się z możliwościami inwestycyjnymi Lubelszczyzny zaprezentowanymi przez: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i Urząd Miasta Lublina, a także Specjalną Strefą Ekonomiczną Euro-Park-Mielec, Lubelski Park Naukowo Technologiczny, Lubelski Klaster Przedsiębiorstw, Targi Lublin S.A.

Obecni będą przedstawiciele ukraińskich agencji rządowych – Ukraine Invest Office oraz Państwowej Agencji Wsparcia Eksportu. Swą obecność potwierdził Przewodniczący Tarnopolskiej Obwodowej Administracji Państwowej – Stepan Barna, oraz delegacja Wołyńskiej Obwodowej Administracji Państwowej. Ze strony Białoruskiej oczekuje się udziału przedstawicieli Narodowej Agencji Inwestycji i Prywatyzacji oraz Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej z Brześcia/Białoruś. Grono potwierdzonych uczestników wysokiej rangi stale się powiększa, o czym będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

PROGRAM

REJESTRACJA

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Organizatorzy nie zapewniają noclegów. Koszty zakwaterowania i dojazdu są po stronie uczestników.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta