Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Hackathon Pekaocoders/PekaoSA w Lublinie

Bank Pekao S.A. i Politechnika Lubelska zapraszają wszystkich lubelskich sympatyków i młodych ekspertów w dziedzinie IT, ekonomii i marketingu do podjęcia wyzwania podczas tegorocznej edycji hackathonu Pekaocoders/PekaoSA!

Tytuł zastępczy

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10.03.2019 roku w Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36 C. Kierowane jest do studentów i absolwentów poniżej 30. roku życia, którzy interesują się obszarami takimi jak ekonomia, IT, marketing, big data, sprzedaż i biznes.

Hackaton Pekaocoders/PekaoSA to 23-godzinna impreza, podczas której uczestnicy w grupach i pod okiem mentorów podejmują wyzwanie rzucone przez organizatora wydarzenia, Bank Pekao S.A. Tym razem chodzić będzie o innowacyjne pomysły na wykorzystanie danych z terminali płatniczych w celu stworzenia wydajnej strategii analitycznej, z której korzystać będą mogli w przyszłości przedsiębiorcy. Do dyspozycji uczestników pozostawione zostaną również inne dane społeczne i biznesowe, w tym te udostępnione przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz partnerów wydarzenia.

Udział w hackatonie jest bezpłatny. Lublin jest jednym z ośmiu miast, z których wyłonione zostaną drużyny z najlepszymi koncepcjami. To one dostaną się do ścisłego finału w Warszawie. Dla zwycięzców organizator przewiduje cenne nagrody rzeczowe, warsztaty i płatne staże w renomowanych firmach.

Więcej informacji, a także panel rejestracyjny znajdziecie na stronie: https://www.pekaocoders.pl/lublin

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta