Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Webinar: "COVID-19 ─ trendy, szanse i wyzwania: rynek pracy Lubelszczyzny i Podkarpacia"

Jak będzie wyglądał rynek pracy po epidemii COVID-19 ? Jakie będą trendy wpływające na działalność firm ? Odpowiedzi na te oraz inne pytanie uzyskamy w czasie webinaru: COVID-19 ─ trendy, szanse i wyzwania: rynek pracy Lubelszczyzny i Podkarpacia, organizowany przez Randstad Polska wraz z Lubelskim Klubem Biznesu.

Tytuł zastępczy

Jeszcze do niedawna pytanie o kondycję firmy za rok, dwa, pięć lat nie nastręczało przedsiębiorcom żadnych trudności. Sytuacja zmieniła się jednak z dnia na dzień za sprawą bezprecedensowego zachwiania stabilności polskiego biznesu w związku z epidemią COVID-19.

Tym bardziej teraz, w sytuacji rynkowej niepewności, na znaczeniu zyskują analizy i dane, które zarysować mogą trendy istotnie wpływające na działalność firm. Randstad Polska chce się nimi podzielić.
Webinar COVID-19 ─ trendy, szanse i wzywania: rynek pracy Lubelszczyzny i Podkarpacia odbędzie się 9 lipca 2020 roku w godz. 9:30-11:00

W trakcie spotkania poznają Państwo wnioski płynące z badań realizowanych przez Randstad w Polsce i na świecie, wskazując na trendy, które w związku z COVID-19 dla firm z Lubelszczyzny i Podkarpacia mogą stanowić zarówno wyzwania, jak i szanse na stabilny rozwój.

Webinar poprowadzą::

Zapisy na webinar pod linkiem.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta