Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

TEAM International – globalna firma IT napędzająca innowacyjność

TEAM International to firma z branży IT obecna na całym świecie. Swoją globalną pozycję i doświadczenie wykorzystuje w kontaktach z lokalnymi społecznościami z branży.

Tytuł zastępczy

TEAM International to średniej wielkości firma, która świadczy usługi IT dla biznesu. Specjalizuje się w tworzeniu i rozwoju oprogramowania dla branż takich jak telekomunikacja, HR, data management, ochrona zdrowia, e-gaming, marketing cyfrowy czy turystyka. TEAM International przyjęło strategię „follow-the-sun”, aby móc odpowiadać na potrzeby globalnych klientów z różnych stref czasowych. Lata doświadczenia pokazały nam, że powinniśmy myśleć również lokalnie, dlatego postanowiliśmy wdrożyć koncepcje nearshoringu. Tak znaleźliśmy się w Polsce – kraju położonym w samym sercu Europy.

Rozważaliśmy różne lokalizacje w Polsce, w tym Warszawę i Kraków. Jednak Lublin okazał się najlepszym miejscem do ulokowania inwestycji. TEAM International potrzebuje ludzi kreatywnych, świetnie wykształconych i gotowych do podjęcia nietuzinkowych wyzwań, które sprawią im radość. Lublin wpisał się idealnie w nasze wymagania. Również ze względu na wciąż nienasycony i głodny innowacyjnych projektów lokalny sektor IT. Poza tym doceniamy dynamiczny rozwój miasta w ostatnich latach. Od 2017 roku, gdy otworzyliśmy oddział w Lublinie, nasz zespół rozrósł się z 3 do 30 deweloperów, z których zdecydowana większość to seniorzy. Nowe biuro pozwoli nam zatrudnić kolejnych wybitnych specjalistów.

TEAM International prowadzi czynne działania na rzecz lokalnych społeczności. Planujemy poszerzyć współpracę z lubelskimi uczelniami, dając wkład w postaci doświadczenia oraz wiedzy naszych ekspertów do programów studiów matematycznych i informatycznych. Widzimy również potencjał we współpracy z lokalnym przemysłem. Naprawdę wierzymy, że takie relacje przynoszą obopólne korzyści – Lublin daje nam wspaniałe warunki do rozwoju, a my reprezentujemy miasto na arenie międzynarodowej jako nowoczesną i innowacyjną lokalizację, idealną do prowadzenia biznesu.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta