Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Firma NOYEN kontynuuje walkę z koronawirusem

Lubelska firma kończy fazę projektowania urządzenia, które w sposób automatyczny i bezobsługowy posłuży do dezynfekcji przestrzeni produkcyjnych, hal magazynowych czy traktów komunikacyjnych. 

Tytuł zastępczy

Projektowane urządzenie ma przyczynić się do szybszej, a także dokładniejszej dezynfekcji. Wykonywana przez robota praca będzie powtarzalna, przy optymalnym wykorzystaniu środka chemicznego. Jedną z najważniejszych zalet jest to, że cały proces będzie odbywał się bez udziału człowieka.

Nowe rozwiązanie od firmy NOYEN umożliwi zaprogramowanie godzin pracy robota i obszarów dezynfekcji. Realizacja innowacyjnego projektu odbywa się dzięki współpracy z lubelskim Uniwersytetem Przyrodniczym, a także światowym liderem w automatyzacji opartej na pracy robotów – firmie KUKA. 

Niespełna 2 tygodnie temu pisaliśmy o wprowadzeniu przez firmę NOYEN wirusobójczego preparatu „Noyen Protect +”. Aktualnie znajduje się on na etapie rejestracji do Wykazu Produktów Biobójczych, przy Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Nowy środek nie zawiera w sobie alkoholu, ponadto wykazuje właściwości niepalne. Umożliwia to bezpiecznie zastosowanie w przestrzeniach produkcyjnych czy halach magazynowych. Więcej informacji na temat produktu

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta