Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

InPL Group – firma księgowa wspierająca zagraniczne firmy w polskim biznesie

Znajomość rynku i wykwalifikowana kadra pozwoliła otworzyć cztery punkty na terenie całej Polski. Wszystkie specjalizują się w dziedzinie doradztwa finansowego i księgowości.

Tytuł zastępczy

InPL to firma zajmująca się przede wszystkim księgowością, a także profesjonalnym doradztwem biznesowym, inwestycyjnym, zagadnieniami e-commerce, strategiami rozwoju czy doradztwem w transporcie. Szeroka gama naszych specjalizacji wynika z wymagań stawianych przez klientów zza wschodniej granicy. To właśnie z nimi przedsiębiorstwo współpracuje najczęściej. Klienci ze wschodu wymagają od nas nie tylko rozliczeń, ale również szeroko rozumianego doradztwa w każdej z dziedzin działalności przedsiębiorstw.

Firma InPL powstała w 2013 roku w Lublinie. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, potrzebna jest wykwalifikowana kadra, którą dziś tworzy 30 osób – 95 proc. spośród nich stanowią Polacy. Na początku głównym zadaniem realizowanym przez pracowników było wspieranie przedstawicieli biznesu zagranicznego. Stworzony zespół zajmował się usługami m.in. rejestracji i legalizacji firm. Obecnie InPL rozwija się i tworzy kolejne, wyspecjalizowane w konkretnych dziedzinach komórki. Regularnie rekrutujemy nowych pracowników, pozyskując równocześnie kolejnych klientów.

Zaletą Lublina jest odległość od wschodniej granicy z Ukrainą, a także rozbudowana infrastruktura. Połączenia lotnicze z Kijowem z jednej strony  ułatwiają nam kontakt z potencjalnymi klientami, z drugie zaś zachęcają ich do współpracy na terenie Lublina. Miasto jest również atrakcyjne ze względu na efektywność kosztową dla inwestorów. Dla działania samej grupy InPL nie bez znaczenia pozostaje akademickość miasta. Chętnie zapraszamy studentów, którzy chcą spróbować swoich sił we współpracy międzynarodowej.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta