Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Phlexglobal – globalny ekspert w rozwiązaniach TMF

Phlexglobal jest światowym liderem i ekspertem w dostarczaniu technologicznych rozwiązań zarządzania dokumentami eTMF (electronic Trial Master File) oraz usług wsparcia w skali lokalnej i globalnej.

Tytuł zastępczy

Ekspert w rozwiązaniach TMF

Phlexglobal oferuje unikalne połączenie eksperckiej wiedzy na temat badań klinicznych, umiejętności zarządzania dokumentami, znajomości przepisów, wiedzy technicznej, a także szkoleń w zakresie dostarczania rozwiązań wspierających badania kliniczne dla przemysłu farmaceutycznego, przemysłu biotechnologicznego, producentów wyrobów medycznych, CRO i opieki zdrowotnej.

Niezależnie od potrzeb klientów w zakresie przechowywania dokumentacji, firma zapewnia wysoce bezpieczne i niezawodne opcje zgodne z najnowszymi wymogami prawnymi, pozwalające na łatwy dostęp do zabezpieczonych dokumentów i zapewniające możliwość wyszukiwania archiwów TMF zgodnie z obowiązującymi dyrektywami.

Phlexglobal w Lublinie

Firma Phlexglobal otworzyła lubelski oddział w maju 2016 roku. Siedziba mieści się w biurowcu przy ulicy Szeligowskiego. Na początku firma zatrudniała 20 osób. Dziś, zespół liczy 110 pracowników, ale w 2020 roku planowane jest dalsze zatrudnienie.

Dlaczego Phlexglobal wybrał Lublin? Rolę odegrało kilka czynników, m.in. dogodne połączenia lotnicze z Portu Lotniczego Lublin z siedzibą firmy w Wielkiej Brytanii, dostępność wykwalifikowanych absolwentów uczelni wyższych biegle posługujących się językami obcymi oraz gotowość władz samorządowych do udzielenia konkretnego wsparcia inwestycyjnego przy ulokowaniu biura Phlexglobal w Lublinie.

Firma oferuje swoim pracownikom pakiet dodatkowych świadczeń, w tym prywatną opiekę zdrowotną, program MyBenefit oraz dodatkowe ubezpieczenia. Kolejnymi atutami, których mogą oczekiwać pracownicy, są lekcje języka angielskiego i hiszpańskiego oraz możliwość szkoleń zawodowych w Wielkiej Brytanii.

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta