Lublin na bieżąco

Śledź nas na:
Tytuł zastępczy

Wydarzenia

EE Alliance Global Summit

We wrześniu tego roku w Lublinie po raz pierwszy w historii spotkają się światowi liderzy wśród branżowych ekspertów oraz reprezentanci najwyższego szczebla najprężniejszych firm, miast i regionów Europy Środkowo-Wschodniej, by wspólnie kształtować przyszłość regionu jako istotnego partnera dla branży nowoczesnych usług dla biznesu.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

XX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

W dniach 16-18 maja 2019 roku Lublin będzie gościł uczestników XX Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego — największego wydarzenia w polskim świecie diabetologii. Wydarzenie odbędzie się na terenie Targów Lublin.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

XII edycja Lubelskich Dni Informatyki już 13 kwietnia!

Tegoroczna, XII edycja popularnego „LDI” odbędzie się 13 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3. Partnerem wydarzenia jest Lubelska Wyżyna IT, projekt Urzędu Miasta Lublin.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Konferencja „Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5” w Lublinie

Już 9 kwietnia w hotelu Arche odbędzie się konferencja „Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5” organizowana przez Bluevine Consulting. Tematem przewodnim wydarzenia będzie wizja rozwoju sektora produkcyjnego i logistycznego w Lublinie.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Hackathon Pekaocoders/PekaoSA w Lublinie

Bank Pekao S.A. i Politechnika Lubelska zapraszają wszystkich lubelskich sympatyków i młodych ekspertów w dziedzinie IT, ekonomii i marketingu do podjęcia wyzwania podczas tegorocznej edycji hackathonu Pekaocoders/PekaoSA!

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Check IT 2019

Zbliża się prawdziwe święto ekosystemu IT - największa konferencja informatyczna Check IT, organizowana 5 marca w Targach Lublin S.A. w Lublinie przez Urząd Miasta Lublin wraz z kołami naukowymi działającymi przy lubelskich uczelniach wyższych oraz specjalistami z branży IT! Wydarzenie skierowane jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w tym w szczególności do klas informatycznych, matematycznych oraz technicznych.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Prezentacja raportu „Analiza stanu przemysłów kreatywnych w Lublinie”

Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin serdecznie zaprasza 11 grudnia 2018 r. na prezentację wyników raportu „Analiza stanu przemysłów kreatywnych w Lublinie” przygotowanego przez prof. Radosława Mącika z UMCS wraz z zespołem.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

IT NonStop: J-Santa

IT NonStop: J-Santa to pierwsza konferencja poświęcona JVM i Craftsmanship w Lublinie. W ramach 3 ścieżek tematycznych eksperci opowiedzą o technologiach, podzielą się doświadczeniem związanym z realizowanymi projektami i zaprezentują typowe techniczne case studies.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Inżynierowie dla Lublina

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. oraz Urząd Miasta Lublin ma przyjemność zaprosić uczniów lubelskich szkół podstawowych oraz średnich na konferencję "Pojazdy i maszyny z Lublina. Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa. Inżynierowie dla Lublina".

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Biznes Lubelskie 2018

Jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie? O tym opowiedzą wykładowcy drugiego cyklu bezpłatnych spotkań w ramach programu „Biznes Lubelskie 2018”. W role prelegentów wcielą się praktycy - szefowie firm, którym udało się odnieść sukces na rynku ogólnopolskim oraz dziennikarze TVP i Polsatu, którzy odsłonią tajemnice autoprezentacji. Spotkanie w Lublinie odbędzie się 30 sierpnia o godz. 16:30 w Hotelu Hampton by Hilton.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

VIII Europejski Kongres MŚP

VIII edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach 17-19 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Hasłem tegorocznego Kongresu jest "Nauka - Biznes - Samorząd RAZEM DLA GOSPODARKI".

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Smart Ecosystems

W dniach 14-15 czerwca 2018 r. w Lublinie będzie miała miejsce konferencja i EXPO Smart Ecosystems. Głównym tematem wydarzenia jest inteligentny rozwój miast, a także współpraca z otoczeniem, które tworzą przedsiębiorcy, środowisko naukowe, a przede wszystkim mieszkańcy.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

PUIG Lub-Invest 2018

III edycja Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest odbędzie się 14-15 czerwca 2018 roku w Lublinie. Wydarzenie to jest jednym z najważniejszych międzynarodowych eventów, poświęconych współpracy gospodarczej Polski z jej wschodnimi partnerami, ze szczególnym uwzględniłem Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Kazachstanu.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Pierwsze spotkanie w ramach Programu Polski Czempion

Firma doradcza PwC, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, PKO Bank Polski, Redakcja „Pulsu Biznesu” oraz Marszałek Województwa Lubelskiego i Prezydent Miasta Lublin mają przyjemność zaprosić na pierwsze spotkanie w ramach Programu Polski Czempion - „Strategia ekspansji zagranicznej – nowe możliwości i instrumenty wsparcia internacjonalizacji”.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Konferencja turystyki medycznej i prozdrowotnej

Miasto Lublin jako koordynator Klastra Lubelska Medycyna zaprasza przedsiębiorstwa i instytucje zainteresowane rozwojem turystyki medycznej przyjazdowej w Europie Wschodniej do uczestnictwa w konferencji „Health and Medical Tourism Summit  Eastern Europe 2018”, która odbędzie się w dniu 12 czerwca 2018 r. w Lublinie.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Konferencja IIS 2.0

"Integrating international students: perspectives from cities, civil society and academia 2.0" - jedyna taka konferencja poświęcona tematowi integracji studentów zagranicznych nie tylko w środowisku lokalnym Lublina, ale również w skali ogólnopolskiej.

Miasta 2050

Wydarzenia

Miasta 2050

Celem konferencji "Miasta 2050", jest prezentacja rozwiązań pozwalających tworzyć miasta nowoczesne i bliskie obywatelom, otwarte na własną i cudzą różnorodność. Konferencja odbędzie się 20 marca 2018 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wstęp wolny.

Brześć 2018

Wydarzenia

III Międzynarodowe Forum „Brześć-2018”

Konsulat Republiki Białoruś w Białej Podlaskiej pragnie zaprosić polskich przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu do udziału w III Międzynarodowym Forum-wystawie kontaktów biznesowych „Brześć-2018”, które odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2018 roku w Brześciu na Białorusi.

Odkrywaj gospodarkę miasta