Lublin na bieżąco

Śledź nas na:
Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Smart Ecosystems

W dniach 14-15 czerwca 2018 r. w Lublinie będzie miała miejsce konferencja i EXPO Smart Ecosystems. Głównym tematem wydarzenia jest inteligentny rozwój miast, a także współpraca z otoczeniem, które tworzą przedsiębiorcy, środowisko naukowe, a przede wszystkim mieszkańcy.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

PUIG Lub-Invest 2018

III edycja Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest odbędzie się 14-15 czerwca 2018 roku w Lublinie. Wydarzenie to jest jednym z najważniejszych międzynarodowych eventów, poświęconych współpracy gospodarczej Polski z jej wschodnimi partnerami, ze szczególnym uwzględniłem Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Kazachstanu.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Pierwsze spotkanie w ramach Programu Polski Czempion

Firma doradcza PwC, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, PKO Bank Polski, Redakcja „Pulsu Biznesu” oraz Marszałek Województwa Lubelskiego i Prezydent Miasta Lublin mają przyjemność zaprosić na pierwsze spotkanie w ramach Programu Polski Czempion - „Strategia ekspansji zagranicznej – nowe możliwości i instrumenty wsparcia internacjonalizacji”.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Konferencja turystyki medycznej i prozdrowotnej

Miasto Lublin jako koordynator Klastra Lubelska Medycyna zaprasza przedsiębiorstwa i instytucje zainteresowane rozwojem turystyki medycznej przyjazdowej w Europie Wschodniej do uczestnictwa w konferencji „Health and Medical Tourism Summit  Eastern Europe 2018”, która odbędzie się w dniu 12 czerwca 2018 r. w Lublinie.

Tytuł zastępczy

Wydarzenia

Konferencja IIS 2.0

"Integrating international students: perspectives from cities, civil society and academia 2.0" - jedyna taka konferencja poświęcona tematowi integracji studentów zagranicznych nie tylko w środowisku lokalnym Lublina, ale również w skali ogólnopolskiej.

Miasta 2050

Wydarzenia

Miasta 2050

Celem konferencji "Miasta 2050", jest prezentacja rozwiązań pozwalających tworzyć miasta nowoczesne i bliskie obywatelom, otwarte na własną i cudzą różnorodność. Konferencja odbędzie się 20 marca 2018 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wstęp wolny.

Brześć 2018

Wydarzenia

III Międzynarodowe Forum „Brześć-2018”

Konsulat Republiki Białoruś w Białej Podlaskiej pragnie zaprosić polskich przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu do udziału w III Międzynarodowym Forum-wystawie kontaktów biznesowych „Brześć-2018”, które odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2018 roku w Brześciu na Białorusi.

Odkrywaj gospodarkę miasta