Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Konferencja "Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5" odwołana

W związku z panującą epidemią COVID-19 konferencja „Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5” została odwołana. Wydarzenie miało na celu kontynuację zapoczątkowanego w ubiegłym roku dialogu Miasta Lublin z sektorem produkcyjno-logistyczym. Zaproszeni do udziału byli wszyscy przedstawiciele firm z sektora logistycznego i produkcyjnego.

Tytuł zastępczy

Konferencja "Logistyka & Produkcja. Future 2 to 5" jest platformą wymiany doświadczeń i zebrania opinii na temat największych wyzwań, jakie stoją przed samorządami i priorytetowym sektorem logistyki w nadchodzących latach. To doskonała okazja dla przedsiębiorców z branży, by zapoznać się ofertą inwestycją Lublina, a także zaproszonych do udziału merytorycznego przedstawicieli miast: Lubartowa i Świdnika oraz Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC .

Podczas wydarzenia uczestnicy odpowiedzą na kluczowe dla branży pytania:

  • Jak w obliczu presji czasowej i cenowej, braków kadrowych, wyzwań klimatycznych i transformacji energetycznej przygotować swoje przedsiębiorstwo?
  • Jakie procesy wdrożyć, żeby nie tylko podążyć za trendami, ale by zbudować swoją przewagę konkurencyjną, znacznie je wyprzedzając?
  • Jak samorząd może pomóc w tej transformacji?
  • Jak wspólnie odpowiedzieć na potrzeby zmieniającej się rzeczywistości biznesowej?

Gościem specjalnym zaproszonym do wzięcia udziału był prof. Aleksandra Przegalińska – światowy ekspert w dziedzinie filozofii sztucznej inteligencji. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku obecnie prowadzi badania nad automatyzacją pracy w Labour and Worklife Program na Harvardzie. Wydarzenie rozpocznie prezentacją: "Sztuczna inteligencja – Nieludzka. Arcyludzka".

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta