Lublin na bieżąco

Śledź nas na:

Firma PEKAES z nowym terminalem w Lublinie

Czołowy operator logistyczny, w ramach kolejnych inwestycji w rozbudowę sieci dystrybucyjnej, zdecydował się otworzyć nowoczesny terminal na terenie Lublina. Nowa nieruchomość posiada ergonomiczny terminal dystrybucyjny klasy A wraz z powierzchnią biurową. Cała inwestycja ma usprawnić obsługę przesyłek drobnicowych zamawianych przez klientów w regionie

Tytuł zastępczy

Nowoczesny terminal PEKAES zapewni jeszcze większe możliwości operacyjne w zakresie obsługi przesyłek drobnicowych krajowych i międzynarodowych. Jego atutem jest nie tylko standard wyposażenia, ale także doskonała lokalizacja. Obiekt znajduje się przy ulicy Mełgiewskiej 25, na terenie parku logistycznego Panattoni, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 822, w pobliżu skrzyżowania z obwodnicą Lublina (węzeł Lublin Zadębie) i dróg ekspresowych S12 i S17.

Prezes Maciej Bachman w swojej wypowiedzi zaznacza, że obecnie czas jest bardzo wymagający, jednak dzięki kontynuacji inwestycji możliwe jest przygotowanie spółki do dalszego rozwoju. W związku z tym realizowany jest plan zgodnie z wcześniej przyjętą strategią spółki. 

Warto zaznaczyć, że do nowej lokalizacji przeniesiono także dotychczasowy Oddział PEKAES w Lublinie. Firma stale inwestuje w segment usług drobnicowych, a sieć dystrybucyjna operatora zagęszcza się w szybkim tempie. Już na początku tego roku operator otworzył kolejny, 20. Oddział na mapie termianli PEKAES. 

  • Podziel się:

Odkrywaj gospodarkę miasta